Na vaše vozidlo se znamenitě hodí neotřelé samolepky či proužky na ráfky

Přemýšlíte, díky čemu se by se dal váš motocykl nebo automobil rozpoznat od jiných? Svérázným řešením jsou neobvyklé autosamolepky, které se budou krásně vyjímat na vaší kapotě, zkrášlí i jiná místa na vašem voze, jako třeba ráfky. Dopřejete mu tak ryze originální vzhled, navíc to nevyjde draho. Samolepky mohou být barevné i černobílé a hodí se tak na kteroukoliv barvu karoserie.

Originální autosamolepky pro váš automobil

Pěkné samolepky na dopravní prostředky zakoupíte v obchodě PŽ Design, prodejna se pyšní pestrým sortimentem výrobků za bezkonkurenční cenu. Vybírat zde můžete z polepů na boky, rozmanité proužky na ráfky mnoha typů, ojedinělé rychlé pruhy, jedinečná clonítka, přitažlivé polepy na budíky, variabilní zvířecí motivy, rozmanité čínské znaky a ostatní témata. Naše autosamolepky jsou skutečně neomezeného množství a druhů.

Oblíbené samolepky na auto jsou zhotoveny z profesionálních samolepících fólií, řežou se na plotru. Uváděné samolepky na auto mají logo Avery, 3M, nebo také ORACAL, jejichž odolnost je veliká, a to až pět let. Některé samolepky na auto mají ještě delší životnost než pět let. Je třeba konzultovat osobně výrobu takové autosamolepky s delší životností.

Dovede si správně nanést autosamolepky?

Jestli jste si už vybrali příhodné autosamolepky pro své vozidlo, omyjte exteriér daného auta a autosamolepky na karoserii jednoduše nalepte. Avizované samolepky na auto jsou velmi trvanlivé, a proto je nezdevastuje déšť, ani prach, slunce, eventuálně chladné klima. Když se vám motiv autosamolepky nebude líbit, samozřejmě je můžete snadno zaměnit, neboť samolepky na auto jsou snadno sejmutelné.

Mimo autosamolepky jsou velmi žádané rovněž proužky na ráfky, tyto proužky na ráfky pasují na všechny typy kol, jelikož jsou vyráběny v několika šířkách. Mohou být klasické, anebo fluorescentní, případně reflexní, ale pozornost v ulicích je s nimi zaručena.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Na vaše vozidlo se znamenitě hodí neotřelé samolepky či proužky na ráfky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR