Použité, prověřené a levné karavany si snadno pořídíte u DJ AUTO-CAR

Výtečný karavany bazar DJ AUTO-CAR je specialistou na levné karavany s homologací. Kvalitní a levné karavany se dovážejí z Nizozemska a Belgie, u DJ AUTO-CAR se prodávají za přijatelné ceny. Prodávané karavany bazar nabízí zájemcům již od roku 2006, neboť zájem o levné karavany v České republice stále stoupá. DJ AUTO-CAR – karavany bazar – nabízí homologované, spolehlivé, levné karavany různých cenových kategorií, levné karavany od prověřených výrobců a levné karavany s odlišnou výbavou. Nabízené levné karavany, jež byly importovány ze zemí Evropské unie, prošly přísným atestem a jsou homologovány. Aktuálně jsou k mání levné karavany v posezonním výprodeji.

Karavany se prodávají v rozdílných cenových relacích, v závislosti na typu a stáří karavanu a způsobu vybavení. Méně nároční zájemci si můžou koupit levné karavany do padesáti tisíc korun. Ale jsou k dostání i dražší přívěsy: za sto až sto padesát tisíc korun. Karavany nad sto tisíc jsou určeny pro náročné. Přívěsy mají přidaný bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, dále markýzu a pojezd na dálkové ovládání.

Obvykle mají levné karavany běžnou výbavu, kam náleží koupelna, efektivní kazetová toaleta, kuchyňka s nerezovým dřezem na plyn, chladnička, dále nádržka na vodu, nebo stan. Na přání klienta se můžou udělat malé úpravy jako doplnění přívěsu akumulátorem (baterií), či dokonce sprchou a ohřevem vody. Zákazníci se nemusejí strachovat chladného klima, veškeré levné karavany i dražší obytné přívěsy jsou doplněny o bezpečnostni, dvojitá okenní skla.

U společnosti DJ AUTO-CAR se dají sehnat levné karavany, které jsou uvedeny na webových stránkách, dle potřeby se můžou importovat i levné karavany na přání. DJ AUTO-CAR poskytuje i servis jako pojištění obytného přívěsu, dále převedení obytného karavanu na dopravním inspektorátu, opatření TK, odkup přívěsů na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Použité, prověřené a levné karavany si snadno pořídíte u DJ AUTO-CAR
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR