Ubytování Kyjov, to je penzion U Kulky

Kyjov na Slovácku je známý svými kulturním akcemi a turistickými zajímavostmi, vč. nádherných přírodních scenérií, výborného vína a skvělého jídla. Pro rok 2015 je pak pro návštěníky moravského městečka Kyjov připravena široká škála zajímavých akcí,

Folklór a kultura, sport a ubytování Kyjov

Turisté se mohou seznámit s folklórní hudbou a tancem na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, poslechnout si cimbálovou muziku, navštívit výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“ nebo výstavu spisovatele Bohumila Hrabala. Naplánované jsou také oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání ubytování Kyjov v příjemné atmosféře, můžeme doporučit Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, skvělé pití a přátelskou atmosféru ručí penzion Kyjov U Kulky ležící v samém cetru Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, pohodové atmosféry nabízí rovněž perfektní zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Budete příjemně překvapeni příznivými cenami, výbornými domácím jídlem doplněným o skvělé moučníky nebo opékaná, uzená nebo grilovaná masa.

Kyjov a cyklistické stezky v jeho okolí

Milovníci o něco náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion se nachází v srdci Kyjova, a tak si každý cyklista může podle náročnosti a délky zvolit trasu, která pro něj bude nevyhovující. Za prozkoumání určitě stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ubytování Kyjov, to je penzion U Kulky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR