AMAR Krby Morava jsou soustředěny na krbová kamna a krby

V dnešní době se mnohdy stavějí takové tepelné zdroje, jako jsou například klasická krbová kamna, nebo krby. AMAR Krby Morava zhotoví náčrt, dopodrobna spočítá práci a materiál, a to zdarma, udělá 3D nástin pro případné zájemce o krby, popřípadě krbová kamna, estetická zahradní kamna, výkonná kachlová kamna, ale i o krbové vložky. Při realizaci jsou respektována individuální přání zákazníka, použitý materiál a prostorové dispozice objektu. Ojedinělé krby a originální krbová kamna se staví na míru.

Letité zkušenosti firmy a kooperace s topenáři a stavaři vyjadřují nákresy a stavby souprav pro krbové vložky, nádrží čerpadel, případně solárních systémů. Zmíněné zdroje tepla tak jsou jak estetickou, tak ekologickou a výkonnou součástí každého domu. Nezapomnělo se ani na akumulační krby.

Klasická krbová kamna jsou stále oblíbenější díky mnoha kladným vlastnostem a svému vzhledu, avšak i díky nenáročnému smontování bez složitého stavebního upravování. Sortiment pojímá moderní krbová kamna, rustikální krbová kamna a moderní krbová kamna kachlová. Před výběrem se neváhejte poradit s firemními specialisty, nebudete mít mrzutosti s kalkulací tepelné ztráty, nebo stavebním nákresem a parametry komínu. Společnost se postará také o montáž vybraného tepelného zdroje.

Vámi koupená krbová vložka s výměníkem je jednoduše propojitelná se stávající topnou soustavou v objektu, také s podlahovým vytápěním, nekomplikovaně sloučit s akumulační nádržkou, bojlerem a vytápěním v interiéru. Zájemci o krbové vložky s výměníkem na teplou vodu mají na výběr mnoho typů prosklení a velikostí, díky čemu se vaše nová krbová vložka s výměníkem na teplou vodu promění v estetickou součást domu. Volba tepelného zdroje bude snazší, pokud předem uvedete technické parametry a dispozice domu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - AMAR Krby Morava jsou soustředěny na krbová kamna a krby
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR