Kvalitní nábytek na míru vašim potřebám

Firma Nábytek Lupínková se specializuje na prodej kvalitního nábytku na míru české kvality již od 90. let 20. stol. Za léta praxe se společnost vypracovala na značku spojenou s kvalitou, cenovou dostupností a jedinečností. V rozsáhlém sortimentu společnosti jsou k dostání sedací soupravy, pohovky, křesla, kancelářský a sektorový nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, konferenční stolky a jídelní soupravy. Doménou je nábytek na míru, který se dovede přizpůsobit všem zákazníkům.

Kvalitně zpracovaný nábytek na míru od Nábytku Lupínková pojímá všechny kusy nábytku, na které si vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek je možné s postelemi zkombinovat tak, abyste si dostatečně odpočinuli a váš spánek byl vydatný. Židle a stoly jsou většinou zhotoveny z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Prodáváme sedací soupravy na míru od nábytkářské firmy PF Nábytek. Zájemce o prvotřídní české sedací soupravy na míru si ze sortimentu vybere takové, jež můžete přizpůsobovat a kombinovat libovolným způsobem. Sedací soupravy jsou potaženy jak textiliemi, tak luxusní hovězinou. Navíc výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte garantováno to, že vydrží 10 až 20 let.

Výběr jakostních postelí a válend záleží na přání zákazníka, jenž má na výběr ze široké škály rozličných designů a materiálů. Výrobou nábytku se zabývají především čeští výrobci, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design se dají libovolně potáhnout kůží, či látkou. Nábytek do ložnice od společnosti BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Spol. Dřevotvar zhotovuje postele z dýhy, Gazel používá smrkové dřevo a pro firmu Maws jsou typické celočalouněné postele.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní nábytek na míru vašim potřebám
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR