Nejste schopni dlouho usnout, nebo se naopak brzo vzbudíte, protože vás večer rozptyluje světlo z pouličních lamp a ráno zas denní světlo?

V teplých letních dnech vám praží celý den slunce do oken? Případně toužíte po soukromí, ukrytém před zvědavými zraky sousedů? Častokrát řešeným rozhodnutím, jaké řeší mnoho klientů, bývá: zda si zvolit vnitřní stínění, případně současně venkovní stínění. Občas jsou nasnadě venkovní žaluzie, designově vyvedené venkovní rolety, praktické markýzy, oblíbené pergoly, případně svislé fasádní clony, jindy zase vnitřní žaluzie, nebo textilní sítění a užitečné sítě proti hmyzu. Ideální řešení není nikdy pouze jedno.

Všelijaké rolety skvěle splní funkci dokonalého zastínění. Venkovní rolety Climax ochrání vaše okna před nepříznivým počasím, rolety dovedou snížit hluk z okolí a zároveň přispějí k obraně objektu. A tak rolety slouží jako účinná obrana před sluníčkem, ale rolety rovněž slouží jako zábrana před únikem tepla. Jestliže pátráte po nějakém speciálním designovém výrobku, útulný pokoj dokonale dekoruje látkové stínění, kam řadíme třeba vkusné látkové rolety, nebo i plisé žaluzie, výhodné japonské posuvné stěny a zajímavé vertikální žaluzie Climax. Všechny látkové návrhy Climax jsou zpracovány podle velmi bohaté barevné škály, všechny textilie jsou vyrobeny z hodnotných materiálů a mají neotřelý dekor.

Právě díky pozitivním atributům se originální venkovní rolety Climax staly oblíbenou okrasou mnohých okenních tabulek. Jednotlivé typy se liší provedením lamel, podle možností ovládání a montáže – novostavby a rekonstrukce využívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, dohotoveným stavbám více sluší rolety s přiznaným boxem. Veškeré rolety Climax se dají ovládat dálkově, jsou opatřeny motorem.

Chládek a stín na vašem balkoně nebo terase budou mít na svědomí markýzy od největšího tuzemského výrobce Climax, mezi jejichž pozitivní vlastnosti se řadí zejména bezpečná konstrukce, pevné a odolné textilie v mnoha barvách a s různými dekory, včetně veškerých doplňků. Rovněž na avizované markýzy, stejně jako na propagované rolety, venkovní rolety a další stínění, dává společnost Climax prodlouženou záruku na čtyři roky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nejste schopni dlouho usnout, nebo se naopak brzo vzbudíte, protože vás večer rozptyluje světlo z pouličních lamp a ráno zas denní světlo?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR