Nízkoenergetické domy – Domy, které šetří vaše peníze

Vlastní nemovitost je snem téměř každého. Pokud máte představu o stavbě či koupi domu na klíč, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Můžeme totiž prohlásit, že náš propracovaný sytém ocenila celá řada spokojených zájemců o kvalitní bydlení. Specializací naší společnosti jsou domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro firmu Domky CZ je stavba domu především výstavbou šťastného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při stavbě je možné využít pozitiva zděných staveb a dřevostaveb. Užíváno je technologie z betonových skořepinových tvárnic či z cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu pak v sobě pojí nízkou energetickou náročnost s pevností a stabilitou. Jestliže si přejete postavit dům sami, vyberte si z nabízených typologií a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, zdiva, základové desky, zastřešení a také je vám možné nabídnout stavební dozor.

Domy na klíč

Ze široké nabídky společnosti Domky CZ si vyberete domek dle svých představ a pak už jenom sledujte, jak stavba probíhá. Naše domy na klíč předáváme po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka obsahuje spoustu nejrůznějších variant nízkoenergetických domků, kde si lze vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Bereme v potaz všechny vaše požadavky.

Garancí bezpečené budoucnosti jsou nízkoenergetické domy

Populární jsou nízkoenergetické domy zejména díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky krátké časové lhůtě, která je nutností pro výstavbu. Největší výhodou těchto domků je energetická nenáročnost, která je patrná již při první vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy stavíme v celé řadě různých variant, které ladí s okolím domu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nízkoenergetické domy – Domy, které šetří vaše peníze
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR