Sektorový mobiliář vyměňte za skvělý český designový nábytek

Už máte dost zastaralých sektorových souprav, nebo prostě nechcete pořozovat nábytek v Ikee? Nabízíme vám snadné řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato firma nabízí moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, masivní a lakovaný nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Výhodné akční slevy pak přijdou vhod všem zájemcům o originální nábytek na míru.

Opravdu kvalitně zpracovaný nábytek

Všechno zboží pochází od českých výrobců, kteří společně s nejlepšími designéry navrhují originální nábytek. Rádi vám navrhnou rovněž nábytek na míru speciálně pro vás. Židle a stoly jsou z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný nábytek od Polstrin Design

Neobvyklé i střizlivější typologie, spousta barevných možností, variabilita a kombinace, to vše obsahuje sedací nábytek od Polstrin Design. Jestliže se zaměříte na díly souprav jednotlivě, zjistíte, že je lze zajímavě propojovat. Pokud se vám vyhlédnutá sedací souprava nevejde do místnosti, není žádný problém navrhnout nábytek na míru. Vyberte si pouze textilii nebo kůži, a daná sedačka bude potažena dle vašich představ.

Nábytek do ložnice dle přání zákazníka

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně vyrábíme z dýhy, lamina i masivu. Postele jsou pak zpravidla potaženy koženkou, látkou, nebo například kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je nadčasový, a nepůsobí kýčovitě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sektorový mobiliář vyměňte za skvělý český designový nábytek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR