Vkusné římské rolety a jiná funkční zastínění pro váš domov

Firma Invence.net dodává různé druhy zastínění pro každou domácnost. Montáž, dodej a servis veškerého zastínění je oborem působnosti moderní, rychle rostoucí firmy, jež se nebojí budovat zastínění v moderním i klasickém duchu. Zabezpečení pevné hodnoty, nejvyšší možné trvanlivosti a neotřelý design jsou stvrzením kvality zastínění od Invence.net – rolety Praha. Estetické římské rolety, zajímavé látkové rolety, praktické dvojité rolety, bateriové rolety, nanorolety, další rolety a praktické žaluzie do střešních oken dodává společnost Invence. net – rolety Praha. Montáž je prováděna po celém Česku a Slovensku.

Orientujeme se také na svislé žaluzie a horizontální žaluzie, dřevěné žaluzie, umně zpracované garnýže, praktické závěsy a záclony, markýzy, stínící venkovní žaluzie, předokenní rolety, praktické markýzy pro zimní zahrady, znovu populární korbové markýzy. Nabídka pojímá také populární screenové a PVC rolety a účinné sítě proti hmyzu. Montujeme zastínění od zvučných českých a zahraničních výrobců: Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, Friegerio, Renson, a také Bematech a Warema. Všechny objednávky pro nás zpracovávají architekti, zběhlí projektanti a designéři.

Poradíme si s každou zakázkou, vyřešíme komplikace. Dokážeme vám poradit s volbou zastínění, stejně jako s odborným zaměřením. Zakázku dovedeme na přání zákazníka vizualizovat a cenově nacenit. Dodaná zastínění vám sestavíme a vyřídíme také záruční a pozáruční servis. Převážná část zastínění z Invence.net – rolety Praha má záruční dobu na pět let. Bohatá nabídka zastínění je doplňovaná o různé novinky. Aktuálně k novinkám řadíme novou kolekci látek na plisé žaluzie, či celoplošný digitální potisk textilních rolet, potisk japonských stěn, nebo také svislých žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vkusné římské rolety a jiná funkční zastínění pro váš domov
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR