Vystavíme vám originální krby anebo krbová kamna

ProfiKrby se soustředí na krby a krbová kamna – výtečné produkty stavěné dle přání klientů, jejichž krbové vložky mají mnoho konfigurací, jak z designového úhlu pohledu, dále podle celkového výkonu a komplexního užití. Například krbová vložka Kobok nahrazuje vestavěná kamna, řadí se k designovým a společenským kouskům s akumulační dobou trvající až deset hodin.

Kompletní úhrn produktů zahrnuje krbové vložky Kobok, využívané stavební materiály na krby, na rozvedení tepla, krbová příslušenství a doplňky, vychvalovaná krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, prověřené kouřovody s komplexním příslušenstvím, společně s metodikou, správnou údržbou a čištěním krbů. Souhrn činností obsahuje i čištění komínů. Ti klienti, kteří mají zájem o akumulační krby, krby s akumulační hmotou kolem krbové vložky, ve spalinové cestě a na plášti krbu, mohou svůj krb doplnit o akumulační nádrž na vodu. Popisované krby plní skutečně znamenitou, energeticky výhodnou funkci, jsou úlevné pro hospodářství domácnosti i veškerému životnímu prostředí.

Pestrý sortiment firmy je orientován na krbová kamna Thorma, energeticky výhodná krbová kamna Thorma s výměníkem, ekonomicky výhodná krbová kamna akumulační, designová krbová kamna s designem krbu, ani na nestárnoucí sporáky na tuhé palivo. Významným detailem, jejž ocení vážní zájemci o krbová kamna, všechny krby, jednotlivá krbová kamna Thorma a stále oblíbenější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou podstatné náhradní části, kam patří například rezervní vyzdívka nebo sklo pro krbová kamna.

Při vyhledávání vhodné krbové vložky jsou parametry rozděleny na položky: průměrný hodinový výkon, účinnost, změřené proporce dveří, dané rozměry sirky s rámem, provedení, k tomu navíc přesný průměr kouřovodu. Zájemci si mohou zvolit krbové vložky, jež je zručně vyvedena v desítkách možných variant. Při daném nákupu se nebojte poradit se s našimi zaměstnanci, již skutečně vědí, která krbová vložka by byla pro danou stavbu nejvhodnější.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vystavíme vám originální krby anebo krbová kamna
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR