Prevencí před požáry bývají časné revize elektro, ale i revize elektrospotřebičů anebo revize hromosvodů

Včasná revize elektro odkryje komplikace elektrospotřebičů anebo hromosvodů o dost dříve, než dojde k neštěstí s následkem ohrožení na zdraví, se ztrátami životů a se škodou na majetku. Faktický stav elektroinstalací, spotřebičů a hromosvodů dokážou vlastníkům pozemků a nemovitostí pravidelné revize elektro a revize elektrospotřebičů. Hrozbu požáru může odvrátit včasná revize hromosvodů, a to revize výchozí, revize hromosvodů periodické, rovněž i revize hromosvodů mimořádné.

Revize elektro Praha již dlouhodobě provádí revize elektro bez omezení napětí, revize elektro nářadí a povinné revize elektrospotřebičů, provádí revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V, zmíněné revize hromosvodů, rovněž také revize elektro zařízení VN a VNN. Společnost se orientuje na montáž a správku elektro zařízení bez omezení napětí, provádí dozor na pracích elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. Aktuálně se společnost orientuje také na revize, prodej a servis nových elektroskútrů a oblíbených elektrokol.

Všechny elektrospotřebiče se během revize elektrospotřebičů firmou Revize elektro Praha oštítkují identifikačními čísly, veškeré elektrospotřebiče budou bedlivě přeměřeny a výsledné údaje se zanesou do vytvořených revizních karet u každého elektrospotřebiče. Během vykonávané revize elektrospotřebičů se testuje správná činnost spotřebičů. A závěrem je vyhotoveno konečné usnesení o zjištěných poměrech změřených přístrojů.

Uvedené revize elektro a revize hromosvodů si nárokuje platná vyhláška podle zákonů číslo 262/2006 Sb. a číslo 309/2006 Sb. V případě vzplanutí či zásahu proudem pak mnohdy pojišťovny krátí plnění, někdy nevyplácejí nic za situace, že majitel objektu nebo pracovní plochy nesplnil povinnost ze zákona mít absolvované revize elektro a revize hromosvodů. Když inspekční orgán rozpozná, že vlastníkovi chybí aktuální revize elektro, se dávají pokuty ve výši dosahující až 2 000 000 Kč. Současně je revize elektro požadována pro získání certifikátu ISO.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Prevencí před požáry bývají časné revize elektro, ale i revize elektrospotřebičů anebo revize hromosvodů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR