Doposud jsem nepoznal, jaký je sex s umělou vagínou Fleshlight. Až díky tomuto sexshopu. Přitom je v češtině!

Přál jsem si okořenit sex se svojí manželkou. Fakticky jsem ale pátral po nějakém oživení pro oba. Tak, aby naše sexuální hrátky získaly ztracenou jiskru. No jasně, že se máme stále dost rádi, avšak naše sexuální hrátky stály v poslední době za prd. Ani jednoho z nás sex neuspokojoval tak, jak by u sexu mělo správně být. Ale hledání inspirací v různých sexshopech je fakt vleklé, navíc, když jsem ani trochu nevěděl, co přesně bych chtěl. Nakonec mě zarazilo, že jsem narazil na web, kde jsou pojednání soustředěná na veškeré erotické pomůcky a jejich používání v praktickém životě. Sexshop má v kategorii Inspirujte se veliké množství testů erotických hraček, erotického prádla a další zajímavosti, jichž můžete využít při sexu.

Uživatelé tam líčí, co se dá s erotickými potřebami pro lepší prožitek ze sexu dělat, jak se maximálně můžou využít erotické pomůcky, různé vibrátory nebo svůdné prádlo. Na webové stránce najdete, v čem jednotlivé vibrátory vynikají a v čem ne, jakým se vyhnout, a podobně. Prostě parádní zdroj informací o tom jak zlepšit sex. Téměř týden jsem vše pročítal. Milování s manželkou je díky večernímu projíždění sexshopu nesmírně obohacený. K tomu jsem našel kategorii Pořádná masturbace, kde jsou – překvapivě – tipy na sex bez stálé partnerky.

Ohromilo mě, jaká příjemná prodavačka tam prodává. Výrazivo má slečna někdy trochu hrubší, její návody nejsou suché, ba naopak. Třeba i jak zvětšit penis. Pochopitelně usiluje o to, aby jí sexshop vynášel, k tomu vám ale pomůže a poradí! Kovové vibrátory, poutavé anální kolíky, parádní kovové erotické pomůcky, různé sady pout, všelijaké sady návleků a kroužků – o tom ví dost, proto její přítel s ní fakticky musí být na vrcholu blaha. Na webu je dokonce její článek, jak si dala trojku s umělou vagínou Fleshlight . Popravdě – takový kus by mi doma nepřekážel.

Tímto zakončuji své shrnutí nejlepšího sexuálního webu, který jsem ozkoušel.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Doposud jsem nepoznal, jaký je sex s umělou vagínou Fleshlight. Až díky tomuto sexshopu. Přitom je v češtině!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR