Jak na skvělé domácí jogurty, sýry nebo kefíry?

Dobré domácí jogurty. Výtečné domácí sýry. Lahůdky z farmářských trhů zastoupily prefabrikáty z obchodů. Dají se takové dobroty vyrobit v domácím prostředí? Bulgaricus poskytuje recepty na zhotovení daných výrobků a spoustu jiných, jaké si doma dokáže uvařit lecjaká zručná kuchařka, avšak i zkušený mlékárenský podnik zaměřený na výrobu produktů z mléka podle klasických receptů a materiálů. Okuste skvělé kefíry, jogurty, sýry s bulharskou smetanovou a sýrařskou kulturou a další už vám tak nezachutnají.

Ke zhotovení sýru v domácím prostředí jsou vám třeba chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Pro dokonalou sýřitelnost a maximální výtěžnost mléka je podstatnou surovinou chlorid vápenatý. Navíc chlorid vápenatý skvěle nahrazuje absentující kalcium, kterého se nedostává kvůli pasterizaci mléka. Zhoršenou srážlivost mléka způsobují nízké hodnoty kalcia. Pro srážení mléka je třeba přidávat syřidlo, jak výborné živočišné syřidlo na výrobu sýrů, tak syřidlo rostlinné nebo mikrobiální. Suroviny jsou k dispozici v e-shopu Bulgaricus.

Prodávané mlékárenské kultury jsou snadné pro domácí jogurt, čerstvý sýr, zdravý kefír, zakysanou smetanu, bio acidofilní mléko i bio raženky. Živá bulharská kefírová kultura je nutná pro výrobu kefíru v domácím prostředí, sýrařská kultura je zas potřeba pro výrobu domácího sýra, živé smetanové kultury z Bulharska je potřeba pro zakysanou smetanu a tvaroh, jogurtová kultura je potřebná pro výrobu skvělých jogurtů. Nabídka internetové prodejny zahrnuje všechny potřebné suroviny. Bulgaricus nabízí účinná a kvalitní probiotika po antibiotikách na střeva, které se podílejí na vyrovnání střevní rovnováhy, avšak také celého těla. Zjistilo se, že zničená mikroflóra ve střevech může být příčinou hodně onemocnění. Víme, že přírodní probiotika dopomáhají regeneraci organismu i mikroflóry ve střevech u dětí, stejně jako žen a mužů všech věkových tříd.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak na skvělé domácí jogurty, sýry nebo kefíry?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR