Koupelny za výhodné ceny, obklady či třeba koupelnový nábytek nakoupíte na Kbkoupelny.cz

Široká nabídka obsahující dlažbu, obklady, baterie, koupelnový nábytek, zrcadla, vany, toalety, umyvadla, osvětlení, nebo např. sprchové kouty s příslušenstvím, ventilátory, tmely, otopná tělesa, barvy, instalační materiál, LED osvětlení i koupelnové doplňky můžete sehnat přes internet v e-shopu Kbkoupelny.cz. Nikoliv jenom levné koupelny jsou díky kompletní nabídce dostupné každému zákazníkovi. Všechny výrobky jsou dodávané se slevou až dvacet procent, další slevové akce platí pro firmy a velkoodběratele. Rovněž se snažíme podporovat tuzemské výrobce zařizovacích předmětů.

Samotné zařizovaní koupelny nikdy nebylo hospodárnější a jednodušší. Při nákupu koupelnového zboží, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že nám za dopravu a zabalení zaplatíte jen 160,-Kč. Platbu za objednané produkty představuje dobírka při samotném převzetí zboží. Všechny výrobky pak nabízíme v rozsahu obecně platných pravidel tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Případné závady odstraňujeme zcela bezplatně.

Nabídka dlažeb a obkladů je velice rozsáhlá. Seženete klasické koupelnové obklady a dlažbu již od 63 korun až po jedinečné mozaiky v ceně okolo tří tisíc korun. K mání tak máte celou řadu keramický obkladů, ze kterých si vybere opravdu každý. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které se skvěle hodí do jakékoliv koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, jež dodají koupelně šmrnc. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šikovné jsou také desky pod umyvadlo kupříkladu v dřevěném dekoru. Nabízený koupelnový nábytek, obklady můžete sladit se sanitními výrobky, které jsou ihned k dispozici.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Koupelny za výhodné ceny, obklady či třeba koupelnový nábytek nakoupíte na Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR