Kvalitního spánku docílíte pouze s kvalitní postelí. Pořiďte si ji také!

Ložnice jsou nejčastěji využívány jako místa pro relaxaci, oddech i jako místo ideální pro milostné radovánky. Postavte si i vy u vás doma takovou odpočinkovou místnost se vším všudy. Ať už si přejete postele na míru, postele z masivu, ložnicový nábytek či čalouněné postele, bude při jejich výrobě pokaždé brán ohled hlavně na vaše pohodlí, zdraví a vydatný spánek.

Pořiďte si postel na míru

Přesně podle vašeho zadání vám vyrobíme postele na míru i sestavíme ložnici. Ložnice na míru představují postele, nábytek, čalounění i dveře. Při výrobě se pracuje především se dřevem a dýhou, kterou lze uspořádat do jedinečných obrazců, či do vlisovaných listů. Zabýváme se rozmanitými dekoracemi na míru, které umíme i podsvítit. Vaše stará ložnice tak bude okamžitě vypadat o něco lépe.

Čalouněné postele, aneb Vše pro vaše pohodlí

Pokud si i vy chcete pořídit skutečně kvalitní postel, svěřte se do našich rukou. Společnost prodává také sedací soupravy i čalouněné postele. Čalounění je zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem zhotoveného dle přání klienta. Nejoblíbenějšími čalouněnými soupravami jsou hlavně Afrodité, Mondo, Elano, Dafné a spousta jiných. Velice kvalitní a trendy zpracování dělají z čalouněné postele opravdový nábytkářský šperk.

Postele z masivu i do vaší ložnice

Doslova každý, kdo si koupí novou postel, čeká, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegantní zpracování a hlavně dlouhá životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. K výrobě takovýchto postelí se využívá bukové dřevo, které má výrazně dlouhou životnost. Takové postele z masivu mají robustní konstrukci a klasické rovné linie. Rám drží masivní profilová střednice bez středové nohy, kterou nepotřebujete.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitního spánku docílíte pouze s kvalitní postelí. Pořiďte si ji také!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR