Naturální kosmetika, eko výrobky a praktické spotřebiče na vk-nature.cz

Vk-nature.cz je přehledný internetový obchod pro všechny hospodyňky, která uvažuje ekologicky, úsporně i efektivně. K dispozici je přírodní kosmetika, ekologicky šetrné produkty a praktické domácí spotřebiče. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, doplňků do bytu a dekorací, spotřebičů a domácích potřeb je spol. Dedra. Zdravou výživu ve stylu ajurvédy pak dodává společnost DNM. DXN se pak zabývá výrobky z houby Reishi. Spol. ENERGY pak dodává přírodní bioinformační produkty. K dostání jsou rovněž vitaminy Calivita, hřejivé polštáře Pecičky, či např. magnetické šperky Energetix.

Ekologickým drogistickým zbožím se pak zabývá firma Dedra. V kosmetice nenaleznete chemické látky, splňuje náročné evropské atesty a přísná kritéria. Dedra výrobky jsou tak velmi vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Poněvadž je pro Dedru důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Z potřeb pro domácnost můžeme jmenovat třeba přípravky na obuv, podlahy a kůži. K dispozici jsou rovněž čisticí prostředky na skla a koberce a autokosmetika, osvěžovače textilií a vzduchu.

Sekce Dům a zahrada poskytuje sortiment výrobků používaných v domácnosti: dekorace, textil, koberce, hodiny, dekorativní vázy, domácí spotřebiče a budíky. Koupit si můžete rovněž nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Multufunkční varné a tlakové centrum Combivar také stojí za zmínění. Tento spotřebič vám v kuchyni nahradí až neuvěřitelných 16 spotřebičů. Nezapomeňte se také podívat na multifunkční spotřebič Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Naturální kosmetika, eko výrobky a praktické spotřebiče na vk-nature.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR