Navraťte sešlé koupelně její původní majestát

Pověstné umakartové jádro již dnes není běžnou součástí většiny českých koupelen. Avšak většina zděných koupelen může zestárnout, proto řada z nich potřebuje získat čerstvý stimul. Nemusí se jednat rovnou o úplnou rekonstrukci. Často stačí obnovit jednu nebo dvě koupelnové součásti. Třeba postačí výměna koupelnového zrcadla, vodovodní baterie či sanitární keramiky.

Čerstvá sanitární keramika

V mnohých koupelnách tvoří základ vana a umyvadlo. I v Česku stoupá popularita zabudovaných bidetů či klozetů v koupelnách. Stará sanitární keramika nechátrá na první pohled jako ostatní koupelnové díly, ale i taková umyvadla umějí být zastaralá. Přejete-li si mít opravdu trendy koupelnu, je zapotřebí moderní sanitární keramika a ostatní součásti koupelny.

Koupelnová zrcadla – do duše okna

Přitom náklady na koupelnová zrcadla nejsou závratně vysoké. Nová koupelnová zrcadla mohou pozdvihnout úroveň vaší domácnosti. Vycíděné zrcadlo dokáže proslunit každý probuzený den, nebo jej aspoň nezkazí. Díváme-li se ráno do nemoderního, zašlého, ba dokonce popraskaného zrcadla, výborné rozpoložení nám to rozhodně nepřimyslí bez ohledu na to, na koho jsme se v zrcadle zírali.

Opatřete si moderní vodovodní baterie

Co se týče nabídky, vodovodní baterie by musely zvítězit. Z nabídky baterií si proto můžete dlouho vybírat tu, která se vám bude líbit a zároveň bude sedět do vaší koupelny. Pamatujte si, že vodovodní baterie je dobrý přítel při podtržení nádhery vany či umyvadla, avšak současně dovede výsledný efekt poničit.

Kde se vybavení do koupelny sežene?

Internetové obchody dnes nabízejí i vybavení do koupelny. Že tomu nevěříte? Když se podíváte na stránky internetového obchodu Lux-aqua.cz, snadno se přesvědčíte. Skvělá struktura řazení stránek a zboží vám zaručuje, že snadno objevíte to, co zrovna sháníte.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Navraťte sešlé koupelně její původní majestát
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR