Nemusíme cestovat do lázní, stačí pravidelně užívat blahodárné produkty jako sůl z mrtvého moře a nahřívací polštářek z obchodu Velba.cz

V České republice je horší zachovávat své dýchací ústrojí, pohybový a kožní systém v podobné formě, jakou mají lidé bydlící v horách, nebo u moře. Zřídkakdo si může dovolit zavítat několikrát za život do lázní. Firma Velba.cz nabízí řešení pro každou domácnost a lázeňství, což jsou stoprocentně přírodní minerální a přírodní výrobky.

Životadárná přírodní sůl z mrtvého moře s nadpřirozenými schopnostmi a mnohostranným využitím

Kvalitní přírodní sůl z mrtvého moře je stoprocentně využitelná. Léčivá sůl z mrtvého moře se čerpá díky přírodnímu odpařováním mořské vody a poté krystalizací soli bez chemických zásahů. Obsažené minerální soli se usuší, nevítané směsice bahna a písku se poté roztřídí. Léčivá sůl z mrtvého moře je nejčastěji bílá a sypká, dále se pak používá v kosmetickém, lázeňském i lékařském průmyslu.

Účinný nahřívací polštářek zažene veškeré bolesti i psychické trable

Léčebný nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, se zeleným čajem, levandulí, mátou, protiúnavovou litseou cubebou, citrusy, s citronovou trávou i populární dětský nahřívací polštářek uleví bolavým partiím, velice nepříjemným bolestem svalů, kloubů, beder nebo páteře, uspokojí roztržité myšlení, zklidní bolestivé tělo i neklidnou duši. Léčivý nahřívací polštářek se přesně dle instrukcí nejdříve nahřeje v mikrovlnce, pak se položí na bolestivou oblast, pro kterou byl určen. Současně do vzduchu pronikají obsažené vonné silice, tím pozitivně působí také na další smyslové orgány. Blahodárný, uzdravující nahřívací polštářek si jistojistě nalezne nepřekonatelnou pozici jak v domácím prostředí, tak například v lázních a relaxačním centru.

Ozdravný jednorázový rašelinový obklad spolehlivě překoná bahenní koupele

Blahodárnou tepelnou terapii, při které se zmírní nepříjemné svalové napětí, celkové detoxikaci a uvolnění tělesných orgánů a funkcí, jistě zaručí jednorázový rašelinový obklad. Proto každý jednorázový rašelinový obklad v sobě má tolik potřebné huminové a fulvo kyseliny, které se uvolňují působením tepla, a snižují tak bolení kloubů a svalů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemusíme cestovat do lázní, stačí pravidelně užívat blahodárné produkty jako sůl z mrtvého moře a nahřívací polštářek z obchodu Velba.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR