Pasti.cz dodají spolehlivé a účinné přípravky na hubení škůdců

Na Pasti.cz si nakoupíte stoprocentně účinné přípravky pro vypuzení a likvidaci nezvaných hostů z obytných domů, bytů, ale hlavně ze zahrad a polí. Spolehlivé prostředky účinně zabírají jak na myši, krtky, hlodavce, tak na rusy, rybenky a šváby. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, vlezlé štěnice a hmyz jsou navždy zahubeni, anebo zapuzeni spolehlivě účinnými prostředky z prodejny Pasti.cz. Široký sortiment je rozšířen o klece na odchyt zvěře, fungující pasti na vlezlé myši, krtky, dotěrné potkany, hryzce, užitečné spreje na kuny a šetrné elektronické plašiče ptáků a zvěře. Nabídka zahrnuje i mnoho druhů jedových staniček, odpuzovače zvířat chránící stromky, užitečné prostředky na různý plevel, praktické dýmovnice proti krtkům a hlodavcům. Nabídka pojímá i různé travní směsi, důležité substráty a hnojiva, rovněž jako urychlovače kompostu. Internetový obchod Pasti.cz se odnynějška stane nedílnou součástí života každého pěstitele, boj se škůdci konečně skončil.

Likvidační přípravky na štěnice jsou různých vlastností. Zákazníci si oblíbili akční set na štěnice, ve kterém je účinný postřik společně s odchytovými pastmi. Postřik má dlouhodobí účinek a hubí štěnice ještě po dobu 7 dnů od aplikace. Vyhubit štěnice můžeme rovněž s využitím roztoků, speciálních sprejů na štěnice, zabírají také dýmovnice. Ale i maličký mravenec se stává vetřelcem v rodinném domě, avšak také na zahradě. Na mravence působí nástrahy, spreje, gely, biologickými granuláty. Nějaké přípravky působí rovněž na ostatní hmyz.

Otravný slimák působí problémy téměř každému zahrádkáři. Souboj slimák versus pěstitel je opakujícím se evergreenem na poli i zahradě. Co účinně zabírá v boji se slimáky? Přípravek Ferramol. Prostředek Ferramol proti slimákům je účinný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. K likvidaci slimáků výtečně přispívá také biologický přípravek Nemaslug, jehož hlavní součástí jsou živé organismy, které jako nepřítel slimáky plošně a dlouhodobě likvidují. Nemaslug je použitelný na poli, menších zahradách, sklenících i otevřených prostranstvích.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pasti.cz dodají spolehlivé a účinné přípravky na hubení škůdců
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR