Státní dotační program nová zelená úsporám můžou využít všichni občané

Při strmě rostoucích cenách energií spousta lidí vymýšlí, jak by se dalo ušetřit a navíc se chovat ohleduplně k přírodě. Proto se nabízí okamžitá výměna dodavatele plynu, případně dodavatele elektřiny. Jaký dodejce vám může vyhovovat nejvíce, k tomu vám může dopomoci kalkulačka úspor, již najdete na webu IQenergy.cz. Čas od času je třeba proinvestovat určitou částku, finanční úsporu uvidíte až v budoucnosti. Praktické rady a užitečný e-shop jsou k mání na webových stránkách. Všechny dotazy zdarma odpovíme přes telefon, eventuálně se s námi můžete zkontaktovat přes formulář. Množí se dotazy ohledně státního programu nová zelená úsporám.

V aktuálním přehledu na webových stránkách IQenergy.cz žadatelé najdou podmínky pro splnění žádosti o státní dotaci nová zelená úsporám. Žádost o dotaci můžete podat kdykoliv, žádosti se přibírají do konce roku 2021. Částky pro žadatele budou uvolňovány postupně v závislosti na prodeji emisních povolenek. Program nová zelená úsporám napomáhá snížení energetické náročnosti stávajících rodinných domů, podporuje stavění rodinných domů s nízkou energetickou náročností a blahodárné využívání zdrojů energie, kam třeba patří vyměňování zdrojů tepla za ekologické a hospodárné tepelné zdroje. Na internetových stránkách IQenergy.cz si můžete prohlédnout tabulku s vyměnitelnými zdroji tepla.

Souběžně se poskytuje státní dotace na výstavbu fotovoltaické elektrárny, přičemž se na jeden dům přiznává až sto tisíc korun. Změna slunečního záření na elektřinu s využitím polovodičových diod spojených do panelů – fotovoltaika. Na oblibě si fotovoltaika získává především díky své hospodárnosti a efektivnosti. Proto vybudování fotovoltaické elektrárny každému vlastníku přitáhne energetickou soběstačnost, ale zároveň snížíte dlouhodobé náklady celé domácnosti.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Státní dotační program nová zelená úsporám můžou využít všichni občané
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR