PC hry – super nabídka od game-hall.cz

Dovolujeme si vám nabídnout super pecku  - MIGHT & MAGIC HEROES VII.  Might & Magic: Heroes nastavila novou úroveň pro strategické PC hry –  respektování tradice, inovativní nové prvky. Hra Might & Magic: Heroes 7 nás přivádí do občanské války, která zatřese se základy vládnoucí dynastii Svaté říše. Po vraždě císařovny se říše ocitne v plamenech, přicházejí rivalové lační po jejím dobytí. Jak najít cestu ven z této nekonečné dědické války? Fantasy svět s RPG progresí, poutavá výprava – nedá se zapomenout na tak velké dobrodružství. Oceníte, jak silný příběh, tak velmi detailní grafiku. Hra obsahuje lokální i online multiplayer. Je čas začít s prozkoumáním a dobýváním magického světa  Ashan. Rozvíjejte a spravujte svou ekonomiku, veďte armády monster do bojů.

GRAND THEFT AUTO V

Představujeme vám další úžasnou hru -  GRAND THEFT AUTO V. Proč si neobjednat největší a nejambicióznější titul v sérii GTA s detaily překypujících životem, od hor po hlubiny oceánu. V době ekonomické nejistoty a levných reality show, které vládnou myslí lidí v Los Santos, se snaží někteří jedinci za každou cenu zůstat nad vodou. Hlavní postavy –  Franklin, bývalý gangster z ulice, hledající příležitosti se dostat k velkým penězům. Michael, bývalý profesionální trestanec, který si svého důchodku rozhodně v klidu neužije a Trevor, násilný maniak závislý na levných drogách.  Máte jedinečnou příležitost si zažít a užít si nový pohled na svobodu otevřeného světa, výpravu, na misích založenou hratelnost a online multiplayerovou akci.

Je toho mnohem víc – game-hall.cz

Ano, je toho mnohem víc, ale to musíte zavítat do internetového obchodu game-hall.cz, kde pravidelně nabízejí další nové pecky. Máte doma malé děti? Ani dětské PC hry s Barbie, Popelkou a jiné nechybí stejně tak roztomilá zvířátka. Kromě dětských a akčních her si můžete objednat RPG hry, Simulátory, Sportovní hry, Strategické hry a Závodní hry.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - PC hry – super nabídka od game-hall.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: splendi