V Pivovaru Chýně u Prahy se nachází skvělá restaurace s dětským koutkem Praha

Pro příchozí, početné rodiny s dětmi a příznivce cykloturistiky Pivovarský dvůr Chýně dělá výtečná polední menu a speciality české kuchyně. Objekt pivovaru byl v minulosti součástí hospodářských stavení a pěstoval se v jeho prostorách dobytek. V současnosti je pivovarský dvůr využíván jako výletní restaurace s dětským koutkem Praha, tradiční pivnice a rychlé občerstvení.

Pivovarský dvůr leží přímo na stezce pro cyklisty, hladoví výletníci si na zahrádce objednávají skvělé domácí bramboráky, znamenité daňčí klobásy, steaky, všelijaké domácí limonády pro ratolesti a polotmavou dvanáctku – pivo – pro dospělé. Oblíbená restaurace s dětským koutkem Praha je udělána zvláště pro rodiny s dětmi, které se v dětském koutku mohou zúčastnit zábavných akcí, přijde babička z pohádky, dělá se malování na obličej, k mání je hrad ke skákání, organizují se odpoledne se soutěžemi a diskotéky s bublinami. V pivovaru je místo pro uspořádání dětské narozeninové party i pro jiné večírky spolu s občerstvením. Případní cestující si v přívětivé restauraci můžou zpříjemnit vyčkávání letadla vzhledem poloze restaurace nedaleko ruzyňského letiště.

Chutné polední menu a speciality české kuchyně tvoří lahůdky, jako například masa na grilu, pečené koleno na pivu, znamenitý pivovarský guláš, dobrá pečená žebra, tatarák z pravé svíčkové, chutné steaky z rozmanitých druhů masa, organizují se hody postaročesku, chystá se králičí špíz, kachní speciality a husí speciality, skvělá hovězí svíčková, chutná svíčková z telecího masa nebo lahodná také svíčková na smetaně. Polední menu obsahuje polévku a hlavní jídlo za 85 korun. Prodávaná piva jsou kvasnicová, svrchně nefiltrovaná, popřípadě spodem kvašená. Vaření piva se opírá o klasické staročeské postupy a využívá tradiční technologie, což je užití sladu, stejně tak vody i chmele. Díky těmto faktům je světlý ležák běžné světlé, kvasnicové pivo vařené z tuzemských materií, kořeněné žateckým chmelem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - V Pivovaru Chýně u Prahy se nachází skvělá restaurace s dětským koutkem Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR