Víte už, která restaurace s dětským koutkem Praha patří mezi vyhlášené?

Při výběru vhodné restaurace s dětským koutkem zaměřené na speciality české kuchyně nemůžeme opomenout vyhlášený Pivovarský dvůr Chýně. Pro rodiče a jejich ratolesti jsou přichystány jak speciality české kuchyně, dětské menu, tak hodně zajímavý dětský program. Restaurace s dětským koutkem myslí právě i na poklidné stolování dospělých, kteří bez obav můžou zanechat své potomky řádit v zábavním koutku. Děti v restauraci navštěvuje babička z pohádky, zběhlí animátoři pracují s dětmi, zběhlí animátoři dokážou zabavit děti natolik, aby pro ně návštěva restaurace s dětským koutkem Praha nebyla jen stolováním, ale zaznamenaly ji jako zábavné místo.

Připočtěme také jiné aktivity, které nabízí restaurace s dětským koutkem Praha, konají se tu například pracovní obědy a večeře, svatební veselice, rauty i narozeninové oslavy. Všechny rauty pojímají opulentní občerstvení, jež zahrnuje neskutečné laskominy i lahůdky, samozřejmě i speciality české kuchyně, k tomu výtečný králičí špíz, znamenitý lesácký hovězí steak, rovněž také pečená vepřová kolena a žebírka. Pro milovníky rybích lahůdek jsou na jídelním lístku vyjmenováni candát a pstruh na grilu nebo smažený kapr. Výtečnými lahůdkami, které doporučuje sám šéfkuchař, jsou nedostižný krůtí steak připravovaný na bylinkovém másle, kuřecí prsa na brusinkách, znamenité kuřecí filety na žampionech, pětihvězdičkové pivovarské kuře a výtečná plněná kuřecí prsíčka. Pro jednotlivé rauty se může přichystat také speciální menu, a to podle chutí zadavatelů.

Jmenované speciality české kuchyně jsou i v běžném poledním menu. Nahlédneme-li pod pokličku aktualit, nalezneme gulášovou polévku, polévku s játrovými knedlíčky, znamenitou zeleninovou polévku s bylinným kapáním, nebo oblíbeného vepřového španělského ptáčka, kuřecí řízek i kuřecí kousky na paprice.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Víte už, která restaurace s dětským koutkem Praha patří mezi vyhlášené?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR