Modřanská soukromá školka pořád přijímá další žáčky

Soukromá školka Praha Modřany stále přijímá nové žáčky do náručí zkušených vychovatelek. Pedagogický, zdravotnický nebo logopedický personál, který má Soukromá školka Čiperka, poskytuje dětem vhodně strávený čas v dětském kolektivu a rovněž propracovaný výukový a zábavný program.

Školka Modřany nabízí bohatý program

Děti, které tuto školku navštěvují, si mohou vybírat ze široké škály nabízených zájmových kroužků, ať jde třeba o výuku angličtiny, tenisu, hry na flétnu či plavání. Při keramice se zas děti naučí jemné motorice, na lekcích jógy se nauší správně dýchat a bezvadně držet tělo. Kladné vztahy se zvířaty se posilují aktivitami, jako jsou canisterapie i hipoterapie, metody s využitím psů a koňů.

Pro vaše děti to nejlepší

Soukromá školka Čiperka nemyslí pouze na děti, ale myslí také na rodiče. Rodiče mají ve školce pokaždé dveře dokořán. Jestliže si pro své ratolesti vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Kréda školky Modřany představuje zejména spolupráce s pedagogickým sborem a přátelská rodinná atmosféra. Vaše děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat tuzemské památky, uvidí divadelní představení, podívají se i do zoo, mohou jet i na hory.

Čiperka není běžnou mateřskou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto neotřele připravuje budoucí prvňáky na nástup do první třídy. Předškolákům je zde určený výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se vyučuje např. zdravověda, děti se zde rovněž učí o svém těle a jeho vlastnostech. Budoucím prvňákům je také vždy udělována šerpa na parníku na Vltavě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Modřanská soukromá školka pořád přijímá další žáčky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR