Technický dozor při rekonstrukci i stavbě

Chystáte se na stavbu rodinného domu nebo jiného objektu? Potřebujete realizovat rozsáhlou rekonstrukci? Pak budete zcela určitě potřebovat technický dozor či stavební dozor, který zajistí, že vše proběhne bez komplikací. Stavební dozor či technický dozor je pak navíc dle zákona nezbytností. Proto neváhejte a vyberte si takový, který vám poskytne ty nejkvalitnější služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Hledáte vhodného člověka pro stavební nebo technický dozor? Pak vám doporučujeme webové stránky stavbyadozory.cz, kde je v nabídce pestrá škála profesionálních služeb. Tyto služby zahrnují mimo jiné také stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu či bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo například poskytnutí profesionálního poradenství. V podstatě vůbec nezáleží na tom, zda vás čeká realizace menší nebo rozsáhlejší stavby, dozoru a jeho výběru věnujte pokaždé dostatečnou pozornost.

Technický dozor pro čerpání financí z veřejných rozpočtů

Zákon přesně definuje, v jakých případech je stavební dozor nebo technický dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo stavbu realizuje svépomocí. Stavební dozor pak spolu se stavebníkem provádí kontrolu nad dodržování veškerých nezbytných předpisů. Technický dozor je pak nutnou záležitostí tam, kde je využíváno financí z veřejných zdrojů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. V jistých případě toto tak není možné nijak zanedbat.

Kdo to ale je technický dozor investora a o co se stará? Takovýto člověk úzce spolupracuje s investorem a poskytuje mu rady již v projektovací fázi. Klidně vám tak může ušetřit nemalou částku peněz. Pak také kontroluje průběh stavby a dohlíží na případné problémy. Na stavbyadozory.cz si lze nalézt kvalitní dozor, který dokáže zařídit vše podstatné za vás, a vám tak ušetří čas a hlavně sníží výdaje.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Technický dozor při rekonstrukci i stavbě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR