Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha současně půjčujeme stavební techniku

Pro prováděné zemní a výkopové práce Benešov, Praha, avšak třeba na odbahňování rybníka, by se měli přivolat zruční pracovníci s náležitou technickou výbavou. Podnik Libora Pospíšila má sídlo a působnost v okolí Benešova, to ale není předpoklad. S využitím vlastních zařízením jsou zemní a výkopové práce Benešov, Praha vykonávány bez zbytečných nákladů navíc. Na firemních internetových stránkách jsou popsána a vyfotografována používaná zařízení, jako jsou minibagr, pásový bagr, pásový minibagr, případně traktorbagr. Veškeré stavební stroje, ale také hutnící techniku, stavební plošiny a veškeré potřebné nářadí půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha také půjčuje.

Pronajímané minibagry, bagry, traktorbagry, jakož i plošiny, smykové kolové nakladače, zabezpečená pracovní teleskopická plošina – rameno, ale i vůz k zametání se půjčují za konkrétní částky, kompletní ceník je k nahlédnutí na internetových stránkách společnosti. Ověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, je zaměřena na pronájmy strojů v lokalitách kolem Benešova, u Prahy a různých městech Středočeského kraje. Pro potenciální zájemce je připravená rovněž proškolená obsluha. Zmíněná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je k dispozici soukromým osobám stejně tak pro firmy.

Ale také nákladní autodoprava Benešov, Praha slouží jednotlivcům a firmám. Podmínky pronajímání nákladních vozů Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy i podmínky pronájmu jsou ke shlédnutí na firemním webu. Půjčovna Libor Pospíšil pronajímá vlastní auta, a tak jsou služby a ceny velice příznivé. Mimo vozů Renault, Tatra, vozů Iveco, Man se půjčuje i Ginaf 380 s hydraulickou rukou, popřípadě podvalník pro dopravu těžkých strojů do 30 tun.

Firma je soustředěna také na zápůjčku hutnící techniky, navíc dokáže přistavit a zapůjčit velkoobjemové kontejnery, zajistí demoliční a bourací práce, umí rozřezat asfalt či beton.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha současně půjčujeme stavební techniku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR