Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Přemýšlíte o koupi nové podlahy do kuchyně, do obýváku či do dětského pokoje? V současnosti jsou velice oblíbené právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž univerzální krytinou, která se do každé místnosti skvěle hodí. Největšími výhodami této krytiny jsou velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, snadná údržba a příjemná cena.

Proč zakoupit vinylovou podlahu?

U vinylové plovoucí podlahy se je možné setkat i s označením PVC, která ale zahrnuje linolea resp. marmolea. Tuto krytinu seženete v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Pořídit si můžete celé role, čtverce nebo lamely, záleží pouze na představě, kterou máte při pořizování vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – podlahové krytiny v dnešní době pořídíte po celé ČR. Anebo si je můžte vybrat na webových stránkách vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je k dostání široká škála podlah.

Dřevěné podlahy, které nestárnou

Dřevěné podlahy jsou klasika, se kterou se lze setkat nejenom ve starších domácnostech. V současné době jsou pořád oblíbené, a to i přestože jim konkurují PVC podlahové krytiny nebo třeba koberce. Pokládka plovoucích parket pak určitě není tak náročná, jak by mohla vypadat na první pohled. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Mají dobré tepelné vlastnosti, disponují skutečně dlouhou životnost a samozřejmostí je také rozsáhlý výběr povrchových úprav. Zakupte si tedy i vy dřevěnou podlahu. Brno, resp. Tišnov u Brna, je sídlem firmy Podlahy Stylefloor, kde si můžete jednotlivá provedení pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy lze vybírat i z pohodlí svého domova. Je si tak možné v klidu rozmyslet její barvu i typ. Ať už se rozhodnete pro PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea nebo dřeva, jistě tzv. nešlápnete vedle. Nabídka podlahových krytin je pak opravdu rozsáhlá.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR