Zahálka – svatební fotograf se zaměřuje na svatební foto i jiné profesionální služby

Svatby bývají řazeny k nezapomenutelným životním událostem. A tak se nesmí zapomenout ani na svatební foto, které znamená trvalou vzpomínku na důležitý krok v životě. Svatební foto je vzpomínkou na rozhodující mezník, musí být tedy tvořeno z citem a v nejvyšší kvalitě. Zkušený svatební fotograf Pavel Zahálka je profesionálem každým coulem, protože se na svatební foto zaměřuje již mnoho let, má mnoho zkušeností a důvěryhodné přístroje.

Veškeré fotografie fotograf Pavel Zahálka zaznamenává na aparát Nikon D750 a ve vysokém rozlišení, což umožňuje ze snímků vytvářet i plakáty. Digitální fotky hned po svatbě směřují do profesionálního fotostudia, kde se citlivě upravují v grafickém programu Adobe Photoshop CC. Je také důležité, že svatební fotograf Zahálka fotí citlivě, ale současně na své snímky nenechá dlouho čekat. Na konci významného dne již mají svatebčané svatební foto hotové.

Zahálka – svatební fotograf – zaznamenává svatební dny a další významné události, neštítí se spolupráce se svatebními agenturami a profesionály, jež na svatebním obřadu může potkat. Ostřílený fotograf Pavel Zahálka se nesoustředí jen na svatební foto. A proto fotograf dokumentuje svatby v celé ČR, pyšní se výjezdy do nejzapadlejších koutů tuzemska. A tak si fotograf zamiloval města jako Praha, stejně jako Zlín, Brno, Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Hradec Králové, Pardubice, populární je také Plzeň, Č. Budějovice a Svitavy.

Na webu Zahalkafoto.cz najdete jak jednotlivé ukázky, svatební foto ze zámku, svatební foto z lesní svatby, svatební foto ze zámecké zahrady, romantické svatební foto či svatební foto pořízené na svatbě na hradě. Na ukázkách je viditelná kvalita snímků pořízených v interiérech i exteriérech. Objednávka snímků zahrnuje i cenu, jež je vždy přizpůsobena možnostem klienta.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zahálka – svatební fotograf se zaměřuje na svatební foto i jiné profesionální služby
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR