ouzelník Vespe – vystoupení pro děti i dospělé, Mikromagie

Děti jsou vtaženi do děje, s kouzelníkem spolupracují, asistují mu. Profesionální kouzelník Vespe. Mikromagie nebo balónková show se běžně prodává na menší akce, kde je žádoucí, aby se kouzelník více zapojil do kolektivu. Jakub Vosáhlo – Mikromagie. Mikromagie je ideální volbou, pokud si přejete nenucenou inteligentní zábavu v průběhu celého večera neomezeně dlouho. Mikromagie probíhá průběžně přímo mezi hosty, zcela nenuceně a nepřetržitě.

Doby, kdy kouzelník vytahoval péřové kytky z fraku jsou již dávno pryč, ale současná česká scéna nenabízí téměř nic jiného. Velmi oblíbená je v současné době mikromagie. Kouzelníci trénují kouzla s malými věcmi a tomuto druhu kouzel se říká mikromagie. Mikromagie, table hopping, kouzelnická představení na zakázku. Chcete-li ty nejlepší kouzla a kouzelníky či kouzelnice, pak chtějte mikromagii agentury Vespe. Kromě magických show pro dospělé má kouzelník VESPE i bohaté zkušenosti s pořady a kouzlením pro děti.

Kouzla přímo před očima, kdy Vás kouzelník šálí mezi hosty, se nazývají mikromagie. Vespe je profesionální a moderní kouzelník a iluzionista. Chcete kouzla mikromagická nebo jevištní, pak volejte kouzelníky naší společnosti. Profesionální kouzelník Vespe. Nejlepší mikromagie, iluze a kouzla v Česku. Mikromagie je obor zábavné magie, který je uznáván celosvětovou kouzelnickou asociací FISM a je součástí kouzelnického mistrovství světa.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - ouzelník Vespe – vystoupení pro děti i dospělé, Mikromagie
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Ridera