Jak si pořídit štěňátko z chovné stanice

Chybí vám doma zvířecí společník? Když už byste si skutečně chtěli pořídit štěně s průkazem původu, s jakým byste se chtěli účastnit výstav psů, učiníte nejlépe, když kontaktujete některou chovatelskou stanici. Jen tak si budete jistí, že pochází z prověřeného rodu. Mnohé chovné stanice dokonce často informují o chystaných přírůstcích, proto si můžete štěně včas vybrat a zamluvit.

Zdál by se vám pes bullmastif, mops, případně buldoček?

Která psí plemena jsou u lidí maximálně populární? Určitě můžeme dosvědčit, že oblíbení jsou bullmastif štěňata, populární mops štěňata, či francouzský buldoček štěňata. Rasa bullmastif byla původně vyšlechtěna v hlídací plemeno, a tak potřebuje tuhý výcvik. Když se mu dostane dobré výchovy, odměnou vám budou jeho absoulutní oddanost a bezmezný ochranitelský pud. Francouzský buldoček a mops jsou plemena menší velikosti, která mají hravou, přátelskou a tulivou náturu. Přes jejich umíněnost je snadno zvládnete vytrénovat. Nyní už závisí jen naší volbě, zda zvítězí francouzský buldoček, mops, eventuálně bullmastif, štěňata vyjmenovaných plemen jsou sladká.

Chovná stanice Madbull Farm nabízí mops štěňata

Pokud si přejete štěně s rodokmenem, z doporučovaných chovatelských stanic je nejlepší Madbull Farm, která vznikla před 23 lety a jejíž psi si dodnes vozí medaile z výstav v Česku i zahraničí. Aktuálně může být váš například francouzský buldoček, krásná, roztomilá štěňata přišla na svět před několika málo týdny. Oslovte proto chovnou stanici Madbull Farm a domluvte si pravidla prodeje a převzetí svého budoucího pejska.

Nové majitele dnes dychtivě očekávají i mops štěňata, která jsou velice sladká. Výše uvedená plemena patří do každé domácnosti, na tu se rychle adaptují, a to i na všechny členy včetně dětí. Světoví šampioni plemene mops pocházejí právě ze stanice Madbull Farm.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak si pořídit štěňátko z chovné stanice
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR