Prožijte s kamarády výtečný tandemový seskok padákem

Postrádáte zážitky a dobrodružství? Pak právě vám by mohl sednout tandemový seskok padákem. Bezpečný tandemový seskok padákem spadá mezi akce, na kterou se nikdy nezapomíná. Pokud vás tandemový seskok padákem oslovil, neváhejte oslovit skutečné profesionály, neboť tandemový seskok padákem musí být zabezpečený profesionály. I když jde o o zážitek, musí se myslet hlavně zdraví.

Adrenalinový tandemový seskok padákem vám umožní poznat svět z výšky

Webové stránky organizátorů Tandem2.cz nabízejí tandemový seskok padákem už za 3100 korun. Zážitkový tandemový seskok padákem se může stát originálním dárkem také pro vaše blízké. Adekvátní tandemový seskok padákem pro jednotlivce i větší skupiny je k nalezení na pořadatelském webu. Na ojedinělý zážitek budete mít dlouho vzpomínku díky videozáznamu a fotkám, jež vám můžeme při seskoku pořídit. Také pro větší skupiny se pořádají seskoky, seskok je pak levnější.

Víte, jak si můžete zařídit tandemový seskok padákem?

Avizované seskoky se pořádají na mnoha místech Česka, můžete si vybrat zajímavou lokalitu pro tandemový seskok padákem. Třeba Kolín, Most, Kunovice, popřípadě Příbram, anebo Brno – jsou obce, nad kterými se aktuálně skáče, přesněji řečeno na letištích zmíněných obcí. Lokace daného aeroklubu i se souřadnicemi GPS je uvedena na pořadatelských webových stránkách. S družkou, druhem, s nejbližšími spolupracovníky, přáteli, všemi příbuznými si můžete snadno ozkoušet zážitkový tandemový seskok padákem. Brno propůjčilo k tandemovým seskokům dokonce dvě příhodná místa, na kterých se pořádá tandemový seskok padákem.

Můžete absolvovat rovněž kurz volného pádu AFF (Assistant Free Fall), kdy budete skákat pod dozorem dvou lektorů z výšky 4000 metrů. Odborný letecký doktor musí vystavit speciální pro tyto kurzy. Za zmíněné lekce volného zájemci zaplatí 36 000 Kč.

Jestli se vám tento tandemový seskok padákem opravdu tak líbí a můžete mu obětovat mnohem více času a energie, absolvujte kurzy pro individuální seskok, IAFF, AFF, či satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Prožijte s kamarády výtečný tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR