Mužské deprese a takzvané krize středního věku zažehnáte s naším programem Moje síla

Nulová činorodost, ztráta libida, pocit zmaru, úděsná krize středního věku, časté deprese a nepřetržitý stres. Pojmy, které rmoutí mnohého chlapa. Kde objevit význam lidského bytí? Jakým způsobem se dají zvládat stress, nepřátelské myšlení, trvalé deprese, tušení, že nevíme, kudy se ubírat, a nemá cenu žít? Program Moje síla byl vytvořen pro muže, kteří se nemohou najít, nevědí, jak se uplatnit, zabývají se spiritualitou. Léčebný a výcvikový program Moje síla je orientován i na ty z vás, kdo dychtí po skvělé kondičce, případně chtějí mít jasné myšlenky a naplněnou životní energii.

S radostí se obrátíme i na ty, kdo chce být svůj, nebo hledá nový životní styl, dychtí po čímkoli jiném, než je do této doby potkalo. Programový koučing projektu by chtěl pomoci mužům, kteří řeší složité životní situace, ideálně nasměruje ty, kteří se chystají změnit svůj dosavadní životní směr. Protože nám je důvěrné i duchovno, proto se trénink orientuje jak na duševní obrodu, tak i na optimální fyzický růst. To jsou vytyčené cíle našeho projektu Moje síla.

Vytrvalostní Roční program se zaměřuje na Sílu Těla a Sílu Mysli. Avšak koučing programu Chci změnu se soustředí především na Sílu Srdce. Naše Pobytové programy v Thajsku a na Krétě zahrnují profesionální koučing vaší Cesty poznání a vašeho růstu Síly. Sportování, jako je thajský box, běhání případně free diving dokreslují přednášky osobního rozvoje, lekce o emočních činnostech a lidském sebepoznání. Do Průběžného programu se zájemci můžou přihlásit kdykoliv, lekce se konají v Praze. Meditační cvičení a relaxace jsou vhodným doplňkem k fyzické aktivitě. Neoddělitelnou součástí programu je hlavně trénink mozku, podstatná je Síla Myšlenky. Jednotlivci mají v Individuálním programu lekce nastaveny tak, aby si příjemně zacvičil, navodil psychickou pohodu, popral se se složitou životní situací, našel životní hodnoty a byl v harmonii.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mužské deprese a takzvané krize středního věku zažehnáte s naším programem Moje síla
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR